Dzisiaj jest

Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku nosi imię znanego malarza, patrioty Michała Elwiro Andriollego. Położona jest wśród sosnowych lasów w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, nad brzegiem malowniczej rzeki Świder.
Do naszej szkoły uczęszcza 392 uczniów.
Grono pedagogiczne liczy 37 nauczycieli i 16 pracowników administracji.
Szkoła dysponuje: salą gimnastyczną, boiskiem szkolnym, biblioteką
z dostępem do Internetu, kuchnią z zapleczem, świetlicą, stołówką szkolną, pracownią komputerową - stały dostęp do Internetu, pomieszczeniami oddziału przedszkolnego, gabinetem pedagoga, logopedy, reedukatora, gabinetem pomocy przedlekarskiej, 18 salami lekcyjnymi.
Szkoła zapewnia wycieczki turystyczno-krajoznawcze, zajęcia wyrównawcze, reedukację, wyjazdy do kin i teatrów, dostep do komputera i Internetu.
W szkole działa również zespół wokalny ANDROMEDA odnoszący wiele znaczących sukcesów. Nasze motto brzmi: Nie bądź przeciętnym! Zachęca ono do twórczej pracy i nauki, rozwijaniu swoich zdolności i talentów.

.:Szkoła Podstawowa nr 6:05-400 Otwock:Ambasadorska 1:tel:779-34-31:fax:788-19-12:
:e-mail:sp_60@poczta.onet.pl:.