Sport

Rok szkolny 2010/2011

23.09.2010 - w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych

dziewczęta zdobyły IV miejsce

indywidualnie Paulina Malczyk zajęła III miejsce

29.09.2010 - w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

chłopcy II miejsce

dziewczęta III miejsce

09.10.2010 - w Turnieju Piłki Nożnej rocznik 1998-1999

II miejsce - rocznik 1999 (Bukowicki, Jobda, Wyglądała)

III miejsce - rocznik 1998 ( Maks Petri, Kamil Tober, Darek Kucharski)

Rok szkolny 2009/2010

W tym roku szkolnym chłopcy zdobyli III miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych

II miejsce indywidualnie zdobył Adrian Matuszewski

Dziewczęta zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Minikoszykówce. Oto skład zespołu:

  • Monika Zając
  • Agnieszka Sitarz
  • Aleksandra Tomaszewska
  • Aleksandra Kozłowska
  • Paula Gruszczyńska
  • Julia Pałasińska
  • Paulina Wiśniak
  • Marta Konarzewska
  • Kinga Konstantyn
  • Aleksandra Pijanowska
  • Kinga Chołuj
  • Julia Głaszczka
  • Emilia Żołek
  • Ewa Chmielewska
  • Marta Kamińska

Nasi uczniowie zdobyli również I miejsce W Mistrzostwach Otwocka mini p. siatkowej dziewcząt, biegach przełajowych dziewcząt i chłopców oraz
II miejsce w Mistrzostwach Otwocka mini p. siatkowej chłopców.

W roku szkolnym 2007/2008 nasi uczniowie zdobyli:

                 - złoty medal - Patrycja Gos
                 - br±zowy medal - Agnieszka Sitarz
                 - srebrny medal - Mateusz Frelak
                 - srebrny medal - Piotr Matuszewski

          Piotr Matuszewski awansował do Finału Wojewódzkiego w Biegach Przełajowych

 


Rok szkolny 2006/2007


Dawid Gigauri - uczeń klasy 4b - zdobył dla naszej szkoły medal i dyplom za zajęcie
III miejsca w pływaniu na dystansie 50m stylem klasycznym.
Pokonał ponad stu swoich rówie¶ników. Brawo!

Dziewczęta w składzie:

  • Małgorzata Wi¶niowska

  • Joanna Siudak

  • Anna Janiak

  • Aneta Makaruk

  • Kinga Sitarz

  • Aneta Boguszewska

  • Katarzyna Fabijaniak

zdobyły

I miejsce w Otwockiej Lidze Mini Koszykówki

II miejsce w Finale Powiatowym w Koszykówce

A oto zwyciężczynie w trzech edycjach "Czwartków Lekkoatletycznych"

  • Magdalena ¦mierzynska - skok w dal, 300 m

  • Paulina Król - skok w dal, 60 m

  • Elżbieta ¦cisłowska - skok w dal, 60 m

  • Anna WoĽnica - rzut piłeczk± palantow±

  • Kinga Sitarz - skok wzwyż

  • Patrycja Gos - skok wzwyż


  • Paulina Król - zdobyła III miejsce w Mitingu w skoku wzwyż w Józefowie

Chłopcy zdobyli

I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej w Józefowie
  • Paweł Podolski

  • Tomasz Głasek

  • Mateusz Połosak

  • Karol Filipczak

  • Maciej Gutkowski


W Czwartkach Lekkoatletycznych zwycięstwo odnie¶li:

  • Mateusz Głasek - 60 m

  • Tomasz Głasek - 1000 m

  • Marek Osiński - 100 m

  • Mateusz Połosak - 60 m, skok w dal

  • Maksymilian Król - skok wzwyż

  • Paweł Rosłaniec - 60 m, skok w dal

Ponadto chłopcy zdobyli

II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych